Zvířecí smečka se rozrůstá

4. srpna 2014 v 18:22 |  Naši mazlíčci
Zdravím všechny milovníky zvířat všeho druhu a velikostí!

Díky nedávnému stěhování se naše smečka zvířat rozrostla o dva členy, malého křížence nejspíš jezevčíka a směsi dalších plemen. No prostě Ťapka :) a také o babiččina rezavého koucoura s netypickou černou skvrnou na zádech. Vypadá, jako by se vyválel v uhlí. Se Sendy se Ťapka zná už delší dobu a tak s jejich soužitím nebyl a není žádný problém. Jen sousedi se trošku diví. Byli zvyklí na malého pejska a teď jim tam lítá taková černá obluda :D.
Proč se vlastně psík jmenuje Ťapka? Zpočátku to měla být Aida, ale babičce se to nelíbilo a prababička by stejně nebyla schopná si zapamatovat jiné jméno, než Alík, Mišo a Ťapka (to ani v případě, že by jim na zahradě běhal německý ovčák nebo dobrman). Vzhledem k tomu, že je to fenka, logicky k ní zbylo jméno Ťapka.

Kromě labradorky Sendy

máme kříženku Ťapku, která je téměř věrnou kopií jejího předchůde Alíka.

Nesmíme zapomínat na mou vlastní kočičku Kamalu Ibtesam a potkana Alexandra Eduarda I. Velikého,

a samozřejmě naši starší kočičku Micku.
Pak má babička ještě jednoho kocoura, ale ten se potuluje po okolí a tak se mi ještě nepodařilo ho vyfotit.

Tato zvířecí skupinka má potenciál ještě se rozrůst - táta plánuje obnovit akvárium. Každopádně Sendy nejspíše trochu chyběla společnost, protože teď nedělá pomalu nic jiného, než že si se svou psí kamarádkou hraje. S oběma chodíme na procházky, v teplých dnech nezapomínáme na ochlazení v řece :). Jen seznamování Ťapky s Kami bude asi dost složité. Ťapka, jakožto "správný" pes kočky prohání. Neublíži jim, ale ani je nechce nechat v klidu. Když sousedovic kotě vylezlo ven a přes společný plot ho tento psík viděl, zdálo se, že sežere plot, jenom aby se ke kočce dostal. Jinak je ale velice hodná, slyší na jméno a narozdíl od náladové Sendy (když se mi bude chtít, přijdu, popřípadě, pokud pro mě máš něco dobrého, přijdu) okamžitě přiběhne na zavolání. Sestra zvažuje pravidelný výcvik a účast na zkouškách...
S přáním mnoha zážitků se zvířaty,
Prakticky - nepraktická
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama