Sendy

16. června 2014 v 21:33 |  Naši mazlíčci

Sendy je fenka černého labradora bez PP. Jsou jí 4 roky, má za sebou jeden nedobrovolný vrh štěňat a několik startů na různých soutěžích a zkouškách. Posledním a nejspíše také největším úspěchem bylo 2. místo na voříškiádě v Hranicích na Moravě na jaře tohoto roku.

Absolvovala zkoušky ZZO a skoušela BH (ty zatím nemá), všechny dopadaly zhruba stejně: 2x diskvalifikace a až třetí pokus přinesl nějaké ovoce. Jednou se jí nechtělo pro aport, jindy bylo na zemi něco, co bylo natolik zajímavé, že jaksi přeslechla přivolání.

Vzhledem k tomu, že pouhá poslušnost (sedni, lehni, k noze, ...) našeho, možná až příliš chytrého psa, nudí, učí se nejrůznějším kouskům, jako je například "otoč se", kdy se pes musí otočit okolo vlastní osy, "kroky" - známý taneční prvek podlézání nohou, "mrtvá", to snad ani není třeba vysvětlovat, a mnoho dalších. Zkoušela i obranu a už si i kousla do rukávu, ale poměrně rychle jsme vzdali naděje na to, že by z ní mohl být obranářský pes, protože zřejmě neví, že k zakousnutí se do rukávu může využít i zadní zuby...

Více informací a fotek najdete na www.lab-sendy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michiko-chan Michiko-chan | Web | 5. října 2014 v 20:45 | Reagovat

Jezus,ta je krásná :)) ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama