Kamala Ibtesam

26. června 2014 v 10:12 |  Kočičí deníček
Je tady třetí díl kočičího deníčku.

Kočička si poměrně rychle zvykla a už se nebojí pohybovat se celým domem a hraje si se mnou. Problém nám trošku dělá to, že když je v noci sama (ke mě do postele se nedostane), mňouká.
Co je důležitější - ani jednou se nám nestala žádná nehoda a Kamala (dál už jen Kami) poctivě chodí na svůj kočičí záchod. Dělá mi to radost, protože po ní není třeba tolik uklízet (jen zamést vysypaný kočkolyt).

Začala být celkem aktivní a za hračkami běhá neúnavně sem a tam, šplhá mi po nohou a skáče přes práhy, jako závodní kůň přes překážky. Po chvilce hraní a dovádění ale vždy přijde odpočinek.


Ještě se musí naučit, že voda je mokrá (neustále totiž při pití strká packu do misky a pak ji otřepává) a že pračka není prolézačka, stejně, jako nohavice mých kalhot...

Dále ji budu muset seznámit s naším Saškou - potkanem, aby mu později nezpůsobila infarkt pokusem o lov. S Mickou (více o ní zde) už se viděly a řeknu vám, naše stará kočička byla opravdu překvapená, když se vedle mě ve dveřích objevilo cosi malého, chlupatého a mňoukajícího Usmívající se. Největším oříškěm ale bude nejspíše náš pes (zde). Ten se tak tak smířil s tím, že naši Micku nesmí pronásledovat a teď se zákaz rozšíří na další zvíře...


Začínám se shánět po nějakém dobrém veterináři, ke kterému bychom mohly s Kami chodit a který by mi koťátko naočkoval. Ještě máme ale čas, první očkování je někdy kolem osmého týdne a když se to nestihne, nevadí, kdykoli potom je to ještě také možné.

Těším se příště,
Prakticky - nepraktická
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama